UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tiiaaaa, szkoda, że nie podano ile nr tel. było w Elblągu do 1945 r. Trzynaście lat po wojnie komuchy NIC nie zrobiły i w dalszym ciagu wykorzystywały starą, poniemiecką centralę Strowgera - aż do końca lat 70.!!!! To był postęp!!

4 cyfry