UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mimo wszystko mam wiele pieknych wspomnien zwiazanych z ta kawiarnia. Szlo sie na ciacho i kawe zaraz po lekcjach /ogolniak/. Nie pamietam kilelbasy i bigosu ale zapach wspanialej kawy z expresu no i te ciacha naszej elblaskiej gastronomi wcale nie ustepujacych tych od prywaciarzy. A czasami po poludniu orkiestra kameralna dawala koncerty lekkiej muzyki klasycznej np. Strauss. Lehar itp. Czy Wy teraz cos takiego macie? - lza sie w oku kreci !!!

60cio latka