UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ma! Nie! Nie będzie! Nie wiem! Nie wolno! Zabrania się! Nie, Nie i jeszcze raz NIE !!! - to były ulubione słowa w PRL-u. Okazuje się, że w tej "kawiarni" też. Ale tak było w tych PSS-ach, GS "SCH", WPHW itd. Na szczęście te znienawidzone słowe dzisiaj wystepują sporadycznie.
won z PRL-em!!!