UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przypominać można, bo są ludzie -wielbiciele wspomnień. Ale powielanie surowo zabronione. Panie Prezydencie prosimy o wyjaśnienie problemu tego miejsca. Jeśli jest takie nieszczęśliwe to może Pomnik Inwalidów Wojennych?