UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Syrena nie ma szczescia. To o czym pisał Głos wiele lat temu a o czym przypomina Olaf można równie dobrze napisac i dzisiaj w odniesieniu do inwestycji deweloperskiej, ktora rozpoczela sie w tym samym miejscu kilkanascie miesiecy temu. Tez posprzatano wyrownano, ogrodzono, nawet sa smieci. ..

RSZ