UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Savoir vivre w PRL !!??! Koń by się uśmiał! Ulubionymi słowami - i najczęściej używanymi - były słowa znienawidzone przez obywateli PRL, takie jak: NIE, NIE MA, NIE BĘDZIE, NIE WIEM, NIE WOLNO, NIE DOZWALA SIĘ, NIEDOPUSZCZALNIE!, NIGDY, NIE - NIE I JESZCZE RAZ NIE !!! Oprócz tego tak "piękne" słowa jak "ZABRANIA SIĘ, "WSTĘP WZBRONIONY", "ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA" (np. mostu na Nogacie w Jazowej (!!!!!?? cha, cha, !) i wiele innych "mundrości" władzy reprezentowanej przez towarzyszy Szmaciaków!

nie dla PRL!