UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uchwała uchwałą, a życie sobie. Pamiętam jeszcze w latach 60-tych sąsiadka hodowała świnkę lub dwie w komórce na przydomowym ogródku, budynek komunalny, ul. Kościuszki. Nikomu nie przeszkadzało, chyba że uchwale. To se ne vrati

MirCrow