UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Tak się bawili 50 lat temu. Teraz mają ok 70 lat i to czytają. Ciekawe co myślą?" Pewnie ich wnuki teraz podpalają śmietniki dewastują przystanki czy wyrywają lusterka w autach, ponieważ idą z czasem i postępem to zabawy ich dziadków wydają sie im archaizmem

obserwer