UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale mi atrakcja z basenem, porobią sobie karneciki dla firm, a szary człek nie może się na niego dostać, bo w poniedziałek po 15 godz bilety a może inaczej ochłapy są już wyprzedane. Postawcie jeszcze tablice z informacją. Teren prywatny wstęp wzbroniony.