UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żuławianka : lepiej bym tego nie ujęła. Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Zapewniam, że organizacjia pracy, to nie kwestia pieniędzy. Pływam, ale boję sie nałozyć okulary, żeby nie nabrać wstrętu. A dzięki Pani w szatni, odmłodniałam. Jak mnie pogoniła, że buty to w worki, to poczułam się jak w szkole ( dodam, że tonem woźnej) Ach mieć znowu 15 lat. Zapraszam na wycieczka do innych miast. Naprawdę można to inaczej (lepiej) zorganizować.

też żuławianka