UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy obecnych wladzach w Urzedzie powstanie tylko linia tramwajowa na ulicy 12 lutego, czy byly analizy tej inwestycji, czy to sie oplaci, z tego nie przybedzie miejsc pracy, a wlasnie brak pracy jest najwiekszym problemam ElblÄ…ga, nie ma dobrej pracy, ludzie nie pracujÄ…, coraz wiecej na ulicach tzw elementu, ktory ma najwiekszy przyrost, ludzie mniej kupuja kolejne interesy padajÄ…, nawet przedsiebiorczy sie nie buduja, to miasto zmierza niestety w zlym kierunku, bedzie, jak w dawnym NRD, glownie sfrustrowani emeryci.