UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wierzę czytając słowa pana Prezydenta. Przecieram oczy, znowu czytam. I dochodzę do wniosku, że robi się debili z mieszkańców E-ga. Dlaczego do diaska miasto ma nie wyłożyć środków na inwestycję, którą szumnie nazwano Europarkiem? Miasto z budżetem na poziomie blisko pół miliarda złotych szczypie się z tego typu i tak potrzebną inwestycją. Bez jaj! W kilka lat dałoby się zbudować i basen z aquaparkiem, i odnowić i rozbudować stok narciarski, i rozbudować stadion, i zrobić parki linowy, i połączyć Górę Chrobrego kolejka linową z Parkiem Dolinka. Wszystko można zrobić, tylko trzeba przestać gadać i to robić. Do 2013 pewnie byłby komplet. Co z tego, że kosztuje? Kosztować musi, jak wszystko. Można zaoszczędzić na marnotrawieniu środków na socjal, można też sięgnąć po pieniądze wojewódzkie, tak jak to skutecznie czynią inne miasta, o Olsztynie nie wspominając. Ostróda, Gołdap, Giżycko, Iława, jakoś widzą, że zabiegi uatrakcyjniające miasto przyciągają więcej turystów. Przecież Elbląg także aspiruje do bycia miastem turystycznym i dlatego trzeba budować bazę!!!
Matex