UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ile imprez rocznie jest w hali na Grunwaldzkiej ? A tez ją miasto wybudowało. Więc dlaczego nie można wybudować basenu, z którego na pewno skorzystałoby więcej Elblążan i mieszkańców okolicznych niż w tej chwili korzysta z tej hali

el