UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo basen trzeba bylo wybudowac przy okazji budowy hali na Grunwaldzkiej. co do wolnych terenow to najwyzsza pora uruchomić budowe osiedla przy ul Wyzynnej, w stronę gory Pomnik i osiedla Przy Mlynie / ok. 150 - 200 dzialek /. Piekny projekt autprstwa P. bocheńskiego lezy od 10 lat w UM. Wtedy napewno ceny niedostepnych / reglamentowanych przez Wydz. Pana Augustynowicza dzialek by znaczaco spadly, a chetni prywatni inwestorzy czekaja, bo nie kazdy elblazanin, chce i musi mieszkać w blokach. Czy UM celowo wstrzymuje od kilku lat indywidualne budownictwo jednorodzinne w Elblągu ????