UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wszyscy chwalą się ze elbląg to ekologiczne miasto a wystarczy otworzyc okno lub wyjśc na zewnątrz i co sam dym !!!. cyhba z 40 % naszego miasta pali w piecach i to nietylko węglem ale wszystkim nawet śmieciami byle by sie paliło. Kiedy władze miasta zaczną uprawiac naprawdę polityke ekoligiczną może czas pomyślec o stopniowym podłańczaniu tych budynków do elektrociepłowni np na ul Dojazdowej stoi kotłownia jak ta lala a dookoła nic tylko same dymiące kominy. Przecierz czyste chodniki to nie wszystko.

jamal