UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja na prawdę nie rozumiem, jak coś takiego jak Aquapar może sie nie opłacac?! Skoro teraz oba elbląskie baseny są wykożystane do granic mozliwości?! Podejrzewam, że po prostu miasto odstrasza potencjalnych inwestorów i w ogóle ich nie szuka!!!
frustrat