UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
znam kilku takich partaczy, nie pracuje, jest na zasiłku al; bo nie, podatku nie płaci ZUS omija a roboty ma po pachy, cenę soli zaliczki bierze a podatki zostaja w jego kieszeni, malo tego za prąd we domu nie płaci bo umie zrobic lub zna r\tych co umieją zrobić " porzadek z kablami" np jeden taki z Pionierskiej