UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mają odśnieżać 3 godziny po ustaniu opadów? a jak będzie padać bez przerwy przez tydzień to zaczną odśnieżanie po tygodniu dopiero? więc znowy ich zaskoczy chyba że zima zaskoczy nas wszystkich i będzie 10 stopni na plusie do wiosny

^%^