UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z myślą o zimie mam nadzieje że miasto jako administrator nie zapomni o osiedlu Bielany bo tam też ludzie mieszkają i chcą się dostać na czas do pracy a pługi z MPO przejadą raz na dzień albo wcale a dyzpozytor twierdzi że były odśnieżane ulice na osiedlu może więcej kontroli potwierdzających stan faktyczn bo karty drogowe wszystko przyjmą a to niestety za wszystko płacimy my podatnicy.