UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co roku to samo a jak przyjdzie zima - to zaskoczenie, zaspani drogowcy mają budziki nastawione na godz. 11,oo albo i póżniej, a nie wiadomo czyje chodniki i tak nie są i nie będą odśnieżane /patrz Płk. Dąbka - Karowa - czyj to jest chodnik?/ ale nie tylko tam. Sprawdzimy jak spadnie pierwszy śnieg.