UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak w ogóle to się trzeba zastanowić czy to coś można nazywać 'starówką' bo poza miejscem, gdzie kiedyś stały kamienice, kościołem, galerią, bramą i biblioteką to nie bardzo jest związek ze starówką, w gdańsku nawet jak odbudowano to w starym stylu, a u nas to jest normalna dzielnica z zabudową szeregową to raczej "szeregówka" niż "starówka"
szeregowy