UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przypomnijmy, że Starówka w Gdańsku to w 85% REKONSTRUKCJA (np. Złota Kamienica, Dwór Artusa itd. ), podobnie odbyło się w Münster, w Norymberdze i wielu innych miastach. Jeżeli następne rekonstrukcje na elbląskiej Starówce będą prowadzone w tak wzorowy sposób jak kamienica na rogu Kowalskiej/Przy Murze (dzisiaj hotel Pod Lwem) - np. Pod Wielbładem, Dom Octowy, Dom Królewski, czy gotycka - Ed. Witteck, to można mieć nadzieję, że nasza Starówka będzie również się podobała jak gdańska.

ul. Garbary