UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo pamiętam ze filo spytał się mnie z jakiego zespołu jestem i nie wiedziałem jak odpowiedzieć bo na jednym koncercie nasz zespół ustapił miejsca lojalnemu tonemu na prośbe fila i myślałem ze mnie pamięta, i wtedy mieszko żartem powiedzial " to ty go nie znasz"?; ) sory jeśli odebraliście to za snobizm, jestem troche przewrażliwiony na punkcie organizacji koncertów od czasów Down Hillu; ) zwłaszcza skoro już sa kłopoty zanim impreza się zaczęła
Petro