UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem rozczarowany naszymi malkontentami. Za mało narzekają. A przecież można by sobie dobrze ulżyć. A jeśli chodzi o Słoninę to za mało psów na nim wieszacie. A gdzie pretensje o trzesienie ziemi w Elblągu, a kto jest winny brzydkliej podody tego lata? Malkontenctwo najwyrażniej ginie.
jezry