UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko zgodnie z tradycją - komu to przeszkadza? Wszystko zastępuje słowo wytrych - rewitalizacja terenów śródmieścia, rewitalizacja terenów kolejowych itd, itd. Klastry wszelakich dziedzin też klastrują tą niemoc twórczą, która jest tylko kontynuacją tego, co do tej pory było a więc totalnego braku decyzyjności i spójnego (aczkolwiek realizowanego w realu) programu przestrzennego - obejmującego chociażby dziedzinę budowy handlu i usług oraz rozdziału komunikacji powszechnej od indywidualnej. To miasto żyje w chaosie a różnej maści indywidua rozdają kartki na wiedzę i wizje. Czy widzieliście kiedykolwiek w powszechnej dystrybucji w publikatorach czegoś, co by mojej tezie zaprzeczało? Ja nie - ale ja, w odróżnieniu do naszych animatorów smutnej rzeczywistości jestem omylny i wymienialny. Chciałbym się kiedyś zadziwić, ale w tą inną stronę - pozytywną. Myślicie, że przed śmiercią się jeszcze tego doczekam. Rozumiem życzycie mi rychłego zejścia.

AborygenMiejscowy