UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Damian jest chyba bardzo młodym elblążaninem. Miejsce, które opisuje wygląda tak dłużej niż 2 lata, ok. 8 na moje oko. Nie miało tam być hipermarketu, tylko budynek ze sklepami na parterze i piętrowy garaż. Ktoś słusznie zauwazył, że miala go budowac Starówka, która padła na tej inwestycji. Nie wiem, czy aby to nie jest teren prywatny? Ale o wyjaśnienie tej kwestii powinien zadbać autor tekstu. Bo inaczej po co go pisał? Tak sobie ? Moim zdaniem, jesli coś się publikuje, to musi to mieć jakiś cel. Czekam zatem na ciag dalszy i wytłumaczenie sprawy Panie Damianie.
niecierpliwy