UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Heniek nie wyskakuj tu z Japończykami bo ich obrażasz:) My jesteśmy sto lat za Murzynami a co dopiero nam do japonców:) Dziwię się, że ten teren jest "pod nosem" pana Prezydenta miasta na prawach powiatu Elbląga, i nie przeszkadza mu to. Choć to trochę rozumiem, ponieważ wycieczek i wizytatorów miasta się tam nie wpuszcza.

suck my balls