UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tam na tym placyku wyłożyła się firma "Starówka" i problem istnieje do dziś. Ogłosili plajtę bo utopili masę pieniędzy w palach. .. ot i cała prawda. A znając zawilłości naszego prawa jeszcze wiele lat plac odłogiem przeleży

Krzysiek