UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teren ten straszy od ponad 10 lat, jest wlasnoscia prywatna podobno wlasciciela cukierni w elblagu. Ostatnio rada miasta przyjela uchwale o wysokiej zabudowie w naszym miescie i biora to miejsce pod uwage przy budowie jakiegos wiezowca. Drugim miejscem alternatywnym dla wybudowania duzego bloku jest skrzyzowanie Hetmanskiej i Tysiaclecia na miejscu stacji paliw. Ale poczekamy, zobaczymy.
rrt