UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od dwóch lat stoi płot ale sama budowa, a raczej jej biedne powijaki, straszą nas już chyba. .. z 10 lat? Szkoda, że miasto nic z tym nie robi, zwłaszcza, że duża galeria handlowa w tym punkcie byłaby bardzo na miejscu.

Sven