UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widać w Eblągu taka tradycja. Na ulicy Komeńskiego też popołudniami zbierają się menelki w wieku ok 30lat na piwku przy przy kiosku spożywczym. Nikomu to nie przeszkadza nawet pani radnej która tam mieszka.

Budowlaniec niepijący