UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A teraz pijaczki kryją sie za każdym sklepem po ogrodach. Np. w ogrodach pomiędzy Robotniczą a Próchnika za sklepem Gregor. I jest rok 2008.Śmejmy się!!! Czas sie zmienił?? Tak na gorsze!! A tak poza tym niegdyś urocza ulica Próchnika jest ulicą slumsów. Przyczynia sie do tego: Brak śmietników, ogromne drzewa, które kazdy obcina po swojemu, bo w mieszkaniach ciemno jak w piekle, nowi mieszkańcy parkują samochody gdzie wygodniej, nawet na rabatach, dawniej rosły tam róże Prosimy o pomoc PanaPrezydenta bo wszystkie apele do zarzadcy nie skutkują!!
chello