UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Bogdana: Redaktorzy są raczej zmotoryzowani, ale mylisz się co do tytułu gazety, na starówce jest Dziennik Elbląski. A ten jest akurat przy pięknie wyremontowanej uliczce na starówce. Akurat na zdjęciu widać budynki, które stoją na jej początku. To ten po lewej biały budynek
Eisenach