UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Syf jak jest tak był, tyle że teraz jest gorzej bo zamiast planowanej kawiarni na zapleczu są bloki, śmieci można usunąć jesli to komus przeszkadza - bloczków się już nie usunie - to obieg zamknięty śmieci są z bloków a bloki ze smieci - koło się zamyka. Socjalizm we krwi a pety i inne śmieci na trotuarze. Opinia z lat 50tych nadal aktualna, na pocieszenie - to nie tylko elbląska specyfika.