UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No patrzcie i 50 lat minęło i się nie wiele zmieniło. Totalną głupotą jest, że małe dzieci, które na oko widać, że mają 7-16 lat, też muszą okazywać podbitą legitymacje. Przecież w Polsce jest odgórnie narzucony obowiązek pobierania nauki do 18 roku życia, więc skoro widać, że dziecko nie ma jeszcze 18 lat, to znaczy, że musi uczęszczać do szkoły i musi mieć zniżki na korzystanie ze środków komunikacji. ..

vkx