UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego nikt nie zadaje pytania czemu nie powstał program osłonowy dla dotychczasowych kupców,drobnych przedsiębiorców i temu podobnych podmiotów w obliczu tak rewolucyjnych zmian jakie dokonują sie obecnie w Elblągu?Powstają i na pewno będą powstawać nowe markety,duże kompleksy często rodem z Zachodu,tego totalnie nie neguję.Takie są niestety koleje postępu cywilizacyjnego i reguły konkurencji,silniejsi prędzej czy później wejdą na nasz skromny elbląski rynek.Ale przecież postęp cywilizacyjny to również dbanie o słabszych.Podpisując zgodę na budowe dużych obiektów trzeba chronić tych mniejszych,obniżać podatki(np.od nieruchomości).W przeciwnym wypadku zaprzepaścimy dorobek wielu drobnych inwestorów,którzy kosztem wielu wyrzeczeń,często zadłużając sie budowali polski kapitalizm i dawali prace innym.
Bogdan