UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Droga redakcjo!. W kwestii zamieszkania macie na pewno rację. Ale jeżeli chodzi o obiekty typu targowisko , rynek itp. nie znajdują się one na ulicy lecz przy ulicy .Drobny szczegół jak nazwa wskazuje jeżeli coś jest na ulicy to znaczy tam gdzie jeżdżą samochody i chodzą piesi.Natomiast przy ulicy to jest obok i tam znajduje się elbląskie targowisko.
polonista