UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chciałoby się wierzyć w dobre intencje Pana Słoniny. Jest to niewątpliwie ostatni czas na to, aby pokazać się społeczeństwu naszego miasta przez jesiennymi wyborami (przypominam -wybory na prezydentów miast odbedą miały charakter zepośredni). Czy ktokolwiek z Was wierzy, że niemiecki inwestor zatrzymałby przy swoim boku wiejskich handlarzy? Najbardziej boli to, że znów dostaną po tyłku najbiedniejsi handlarze, nie mający jakichkolwiek środków finansowych, aby wejśc w ten układ i dzięki temu zagwaratnować sobie miejsce na przyszłym, zadaszonym targowisku. Rozwarstwienia społeczeństwa ciąg dlaszy.
Pan NIkt