UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bałtycka była speluną, jest( czasowo nie) i będzie - jeśli będzie(?). Parę lat temu prowadziło to jakieś babsko i brak klientów sprawił, że atakowała ludzi przed knajpą, którzy na chwilę się zatrzymali samochodem przed barem a to zakaz zatrzymywania bo zarezerwowane dla zaopatrzenia, wątpliwego zresztą. I bardzo dobrze, że nie ma tam tej speluny.