UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkałem na zapleczu Bałtyckiej i pamiętam za dzieciaka grasującego na podwórku, że zapach wydostający się zprzez okna kuchenne wyżej wymienionej restauracji nigdy nie był zachęcający, bardzo często wstawieni panowie po libacjacjach w Bałtyckiej często pojedynkowali się na podwórku na oczach dzieci. O zgrozo.
doldi