UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I ja dodam że od ukazania się w tamtych czasach tego tekstu nic się nie zmieniło. W dodatku śmierdzi z tego strumyka jak z niemytej ci. .. .albo centrali rybnej. Czy władze Tolkmnicka nie mają zamiaru nic z tym robić ? Bo domniemywam że za kolejne kilkadziesiąt lat, nasze wnuki umieszczą w cyber przestrzeni identyczny tekst.

S Elblonga jeztem