UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo, nareszcie można się czymś pochwalić w Elblągu. .. nigdy mi nie trzeba było wódy, alkoholów aby świetnie się bawić, poprostu być sobą a nie ukrytą postacią za kieliszkiem wódy czy piwa ! :) po co to komu ? jesteś sobą to i dopalacze Ci nie potrzebne. .. smakuje Ci ? wydaje Ci się, to sprawa przyzwyczajenia, nałogu. .. bo co ? koledzy Cię wyśmieją ? Ha ! w dupę z takimi kolegami !

abstynent