UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Całe szczęście że się nie udało i Stare Miasto powstaje tak jak obecnie i nie jest blokowiskiem jakich nie mało w E-gu. Jak to by wyglądało - wystarczy pojechać do Malborka i zobaczyć jak na tle Zamku wyglądają "urocze, nowoczesne" pudełka identyczne jak te z 1000-lecia 2-10 tylko ciut niższe. Mieliśmy (my elblążanie) szczęście że nie obdarzono nas takim dziedzictwem.
MirCrow