UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
baczcie, aby was nie sprzedali!!!! Warto,zawsze używać własnego rozumu, jeżeli jeszcze wiadomo, gdzie go szukać!!!!!!!!Przecież organizowanie masowych wyjść nabija tylko kasę kina,a jak widać kina świecą pustkami, a szkoły to niezły kęsek do zagospodarowania. Jeszcze trocę rodziców pracuję, a resztę można zmusić, bo do szkoły chodzić muszą a jak chodzą to niech robią co im każemy. Rodzice i tak nie zainteresują się co to za wartości dzieciom się serwuje!Ważne aby interes się kręcił, a czyim kosztem to nieważne. Obyśmy nigdy nie ufali manipulatorom i wyzyskiwaczom, bo kiedyś okaże się, że są bezwzględni i jak zabraknie ci pieniędzy to do zsypu. a do tego wszystko zmierza. Ufajmy tylko Bogu, a ludzi szanujmy.Wolność, to cecha ludzi mądrych, a tej nie ma w UNII EUROPEJSKIEJ, do której nas pchają Włącz Radio Maryja i słuchaj co cię czeka, wyciągaj wnioski i bądź sobą. Tylko oni szanują dzisiaj wolność POLAKA!!!! Radio Maryja i Nasz Dziennik- tam są prawdziwe informacje dla Polaka. Polaku czy chcesz aby cię pozbadli i ubezwłasnowolnili , nawet przez wciskanie że Harry Potter to najlepsza lektura dla której warto opluwać polskich pisarzy. Trzymajmy się i kochajmy Polskę a o rozum dla organizatorów życia się módlmy.To wszystko jest zamierzone, bo ONI chcą nam zorganizować myślenie i filmy- jedynie słuszne!!!!!!!1 jago