UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niech ta Pani się nie martwi bo całkiem niedawno został otwarty nowy oddział leczenia nerwic i jeśli ma jakiś problem to tam jej z pewnością pomogą, poza tym uważam, że jej wypowiedzi odzwierciedlają stan psychiczny z lat młodości, może nie mogła oglądać żwirka i muchomorka a teraz się mści na dzieciach, które oglądają bajki.

m