UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a jeśli chodzi o Pani zagadkę to tysiące szkół zmaga się z nią odkąd istnieje Kino, więc niech Pani ni robi tragedii, to dobrze, że dzieci odwiedzają kina i teatry. Dzieci,które zostają (to zależy od ich liczby) jeśli są to 3 lub 4 osoby to mogą iść do innej klasy, jeśli więcej osób zostaje, to można kiedyś odrobić ten dzień lub przez tydzień mogą mieć lekcje o 1 h dłużej odrabiając co dziennie 1 przedmiot. To takie oczywiste! nie widzę tu żadnej zagadki!

Dagusia