UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najsmutniejsze w dzisiejszym myśleniu jest, to ,że ludzie łatwiej wierzą kłamstwu niż prawdzie. Ale to ich strata. Gratuluję. Analityku bardzo - godne jest, to , że tak pięknie tą prawdę przedstawiłeś. Myśl jest bronią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bezmyślność zgubą.Młodzi ludzie nie dajcie się używać, a mądrzy tego świata tylko tak was postrzegają, jako źródło zysku. Jesteś tyle wart(dla układaczy liberalizmu) ile można z ciebie "wydoić" a potem , do szamba. Przepraszam za brutalność, ale dopóki tego nie zrozumiecie dopóty będą was niszczyć, pod płaszczykiem WOLNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Człowiek.
Czlowiek