UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
111- ja nigdy nie żartuję. Chcesz się przekonać, to odwagi - włącz i posłuchaj. To nie boli i nie musisz nikomu o tym opowiadać, jak nie masz chęci. A co się dowiesz i naładujesz prawdą i dobrocią , to twoje . Pozdrawiam. Jest czas Wielkiego Postu- warto dać coś z siebie.A ta ostatnia wypowiedź, nadzieją nie napawa. Dobrego samopoczucia. 111 Wszystkim ,zyczę samego dobra- szczególnie analitykowi. Cześć!!!!!!!!!!111