UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

„Ogniem i Mieczem” tam honorowo trzy głowy za jednym razem ściąć jak źdźbła, na chwałę Najświętszej Panienki, a to i potem ksiądz pobłogosławi. A dzisiaj ledwo scyzoryk włożę w żeberka (bo same chudziny w Elblągu) to już Sądy, lament i nawet miejsca w więzieniu, na zimę, nie ma!

Tani Drań