UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Analityk: to dopiero Amerykę odkryłeś. Jak się w produkcję filmu wkłada kilkadziesiąt milionów dolarów, to się ma prawa autorskie do produktu. A ty pracujesz za darmo? Nie przesadzaj z "Polaczkami" jak to napisałeś. Polskie kina w porównaniu np. z amerykańskimi bądź zachodnioeuropejskimi dają marne zyski producentom. Na marginesie jedno pytanie: nigdy nie chodzisz do kina ani na koncerty? To raczej smutne...
Mądrala